Ero sivun ”Luau” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 16: | Rivi 16: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Saatavilla:''' | | style="width: 30%;"| '''Saatavilla:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kesätapahtuma 2016 | | style="width: 70%;"| [[Kesätapahtuma]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Rivi 203: | Rivi 203: | ||
| 10 | | 10 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 1,458 | |||
| 1,190 | |||
| 1,320 | |||
| 2,133 | |||
| 5,120 | |||
| 8,533 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
Versio 20. elokuuta 2018 kello 21.08
- 'Voidaan ryöstää ((Motivointi ei mahdollista)) | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Tuotantorakennus |
Koko: | 4x5 |
Saatavilla: | Kesätapahtuma 2016 |
Tämä rakennus tuottaa eri asioita eri tuotannon pituuksilla.
|