Ero sivun ”Kauniit kylpylät” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |link= - Onnellisuus tuplataan kiillotettuna<br> - Ehostuspaketti vaaditaan rakennuksen päivi...) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 13: | Rivi 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[FoE Jalkapallocup]] 2018 | | style="width: 70%;"| [[FoE Jalkapallocup]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Rivi 102: | Rivi 102: | ||
| 10 % | | 10 % | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 4,230 | |||
| 10 % | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 19.36
- Onnellisuus tuplataan kiillotettuna | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Kulttuurirakennus |
Koko: | 4x3 |
Lisättiin: | FoE Jalkapallocup 2018 |
Aikakausi | |||
---|---|---|---|
Pronssikausi | 400 | 5 % | 60 |
Rautakausi | 650 | 5 % | 96 |
Varhaiskeskiaika | 770 | 6 % | 240 |
Sydänkeskiaika | 860 | 6 % | 480 |
Myöhäiskeskiaika | 960 | 7 % | 720 |
Siirtomaa-aika | 1,130 | 7 % | 1,200 |
Teollinen aikakausi | 1,270 | 7 % | 2,400 |
Progressiivinen aikakausi | 1,400 | 8 % | 3,600 |
Moderni aikakausi | 1,500 | 8 % | 6,000 |
Postmoderni aikakausi | 1,560 | 8 % | 9,600 |
Nykyaika | 1,810 | 9 % | 14,400 |
Huominen | 2,200 | 9 % | 24,000 |
Tulevaisuus | 2,640 | 9 % | 38,400 |
Arktinen tulevaisuus | 3,070 | 10 % | 57,600 |
Merellinen tulevaisuus | 3,540 | 10 % | 72,000 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 4,230 | 10 % | 96,000 |