Ero sivun ”Palkintopatsas” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 24: | Rivi 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Ensiesiintyminen:''' | | style="width: 30%;" | '''Ensiesiintyminen:''' | ||
| style="width: 70%;" | Palkinto Deutscher Computerspielpreis -voitosta (juuri ennen versiota v1.0) | | style="width: 70%;" | Palkinto Deutscher Computerspielpreis -voitosta (juuri ennen versiota v1.0) | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Esineen vaihtoarvo:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aika | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 250 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 300 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versio 2. joulukuuta 2019 kello 15.52
![]() | |||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||
Katu: | Ei vaadi katua | ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Palkinto Deutscher Computerspielpreis -voitosta (juuri ennen versiota v1.0) | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | |
---|---|---|
![]() |
![]() | |
Pronssikausi | 40 | 5 |
Rautakausi | 52 | 8 |
Varhaiskeskiaika | 58 | 20 |
Sydänkeskiaika | 66 | 40 |
Myöhäiskeskiaika | 78 | 60 |
Siirtomaa-aika | 90 | 100 |
Teollinen aikakausi | 105 | 200 |
Progressiivinen aikakausi | 115 | 300 |
Moderni aikakausi | 120 | 500 |
Postmoderni aikakausi | 125 | 800 |
Nykyaika | 130 | 1 200 |
Huominen | 135 | 2 000 |
Tulevaisuus | 140 | 3 200 |
Arktinen tulevaisuus | 150 | 4 800 |
Merellinen tulevaisuus | 160 | 6 000 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 170 | 8 000 |
Avaruusaika Mars | 180 | 13 000 |