Ero sivun ”Pagoda – taso 4” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 25: | Rivi 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Ensiesiintyminen:''' | | style="width: 30%;" | '''Ensiesiintyminen:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Tapahtumat ja tehtäväsarjat]] | | style="width: 70%;" | [[Tapahtumat ja tehtäväsarjat]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Esineen vaihtoarvo:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Aika | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 5 400 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 6 750 | |||
| 8 - 14 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 8 100 | |||
| 10 - 16 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versio 2. joulukuuta 2019 kello 16.00
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Asuinrakennukset | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | Tuottaa | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | jos on motivoitu | ||||||
Pronssikausi | 97 | 97 | 80 | 760 | 610 | 7 | 5 |
Rautakausi | 209 | 209 | 128 | 1 820 | 1 060 | 9 | 5 |
Varhaiskeskiaika | 320 | 320 | 320 | 3 040 | 1 170 | 11 | 5 |
Sydänkeskiaika | 450 | 450 | 640 | 4 260 | 1 300 | 12 | 5 |
Myöhäiskeskiaika | 590 | 590 | 960 | 5 620 | 1 450 | 14 | 5 |
Siirtomaa-aika | 745 | 745 | 1 600 | 8 570 | 1 710 | 17 | 5 |
Teollinen aikakausi | 911 | 911 | 3 200 | 10 670 | 1 930 | 23 | 5 |
Progressiivinen aikakausi | 1 087 | 1 087 | 4 800 | 12 950 | 2 120 | 32 | 5 |
Moderni aikakausi | 1 274 | 1 274 | 8 000 | 16 110 | 2 260 | 46 | 5 |
Postmoderni aikakausi | 1 469 | 1 469 | 12 800 | 20 270 | 2 360 | 64 | 5 |
Nykyaika | 1 674 | 1 674 | 19 200 | 26 390 | 2 740 | 92 | 5 |
Huominen | 1 886 | 1 886 | 32 000 | 30 550 | 3 330 | 124 | 5 |
Tulevaisuus | 2 110 | 2 110 | 51 200 | 35 020 | 3 990 | 151 | 5 |
Arktinen tulevaisuus | 2 340 | 2 340 | 76 800 | 39 790 | 4 640 | 183 | 5 |
Merellinen tulevaisuus | 2 578 | 2 578 | 96 000 | 44 870 | 5 360 | 211 | 5 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 2 822 | 2 822 | 128 000 | 50 260 | 6 400 | 256 | 5 |
Avaruusaika Mars | 4 468 | 4 468 | 208 000 | 83 950 | 10 240 | 311 | 5 |