Ero sivun ”Vanha hautausmaa” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 126: | Rivi 126: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 8 580 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 8 580 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 156 000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 156 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 9 330 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 216 000 | |||
|} | |} | ||
Versio 23. huhtikuuta 2020 kello 11.53
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Kulttuurirakennukset | ||||||||||||
Katu: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x3Property "Size" (as page type) with input value " 4x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | |
---|---|---|
Pronssikausi | 590 | 60 |
Rautakausi | 720 | 96 |
Varhaiskeskiaika | 980 | 240 |
Sydänkeskiaika | 1 090 | 480 |
Myöhäiskeskiaika | 1 220 | 720 |
Siirtomaa-aika | 1 430 | 1 200 |
Teollinen aikakausi | 1 610 | 2 400 |
Progressiivinen aikakausi | 1 770 | 3 600 |
Moderni aikakausi | 1 900 | 6 000 |
Postmoderni aikakausi | 1 980 | 9 600 |
Nykyaika | 2 300 | 14 400 |
Huominen | 2 790 | 24 000 |
Tulevaisuus | 3 340 | 38 400 |
Arktinen tulevaisuus | 3 890 | 57 600 |
Merellinen tulevaisuus | 4 490 | 72 000 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 5 360 | 96 000 |
Avaruusaika Mars | 8 580 | 156 000 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 9 330 | 216 000 |