Ero sivun ”Taso 1 – Sakura-kivi” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 187: | Rivi 187: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +2% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +3% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +3% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 700 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 108 000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 240 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +3% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png}} Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png}} Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima<br> |
Versio 23. huhtikuuta 2020 kello 11.55
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Koristeet | ||||||||||||
Katu: | Ei vaadi katua | ||||||||||||
Koko: | https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 2x3Property "Size" (as page type) with input value " 2x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Sarja: | Kirsikkapuutarhasarja | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Pronssikausi | 200 | 30 | 240 | +2% | +3% |
Rautakausi | 260 | 48 | 310 | +2% | +3% |
Varhaiskeskiaika | 280 | 120 | 340 | +2% | +3% |
Sydänkeskiaika | 320 | 240 | 380 | +2% | +3% |
Myöhäiskeskiaika | 350 | 360 | 420 | +2% | +3% |
Siirtomaa-aika | 410 | 600 | 490 | +2% | +3% |
Teollinen aikakausi | 470 | 1 200 | 560 | +2% | +3% |
Progressiivinen aikakausi | 510 | 1 800 | 610 | +2% | +3% |
Moderni aikakausi | 550 | 3 000 | 660 | +2% | +3% |
Postmoderni aikakausi | 570 | 4 800 | 680 | +2% | +3% |
Nykyaika | 660 | 7 200 | 790 | +2% | +3% |
Huominen | 810 | 12 000 | 970 | +2% | +3% |
Tulevaisuus | 970 | 19 200 | 1 160 | +2% | +3% |
Arktinen tulevaisuus | 1 130 | 28 800 | 1 360 | +2% | +3% |
Merellinen tulevaisuus | 1 300 | 36 000 | 1 560 | +2% | +3% |
Virtuaalinen tulevaisuus | 1 550 | 48 000 | 1 860 | +2% | +3% |
Avaruusaika Mars | 2 480 | 78 000 | 2 980 | +2% | +3% |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 2 700 | 108 000 | 3 240 | +2% | +3% |
Hyökkäävän armeijan hyökkäysvoima