Ero sivun ”Mestari” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 210: | Rivi 210: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +100 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +100 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +100 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +100 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | {{sized-external-image|50px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_50x50/armyuniticons_50x50_SpaceAgeAsteroidBelt_champion.jpg}}<br />Avaruusajan asteroidivyöhyke | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} Raskas yksikkö | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | 21 000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | 600 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | 900 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | 2 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | 20 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +350<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +150 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +350<br />{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +150 | |||
|} | |} |
Versio 23. huhtikuuta 2020 kello 12.09
![]() | |
Ominaisuudet | |
Voidaan kouluttaa ajassa: | ![]() |
Harjoituskulut: | ![]() |
Harjoitusaika: | ![]() ![]() |
Parantumisaika: | ![]() |
Taidot | |
![]() Ritarilaitos |
Saa bonuksen hyökkäykseen ja puolustukseen, jos on ainoa yksikkö armeijassa, jolla on tämä ominaisuus. |
![]() Velvollisuus |
Antaa hyökkäys- ja puolustusbonuksen kaikille ystävällisille yksiköille, kun tämä yksikkö kuolee. Pätee vain kerran. |
Aikakausi | Tyyppi | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Bonus |
![]() Bonus |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Pronssikausi |
![]() |
200 | 8 | 5 | 1 | 22 | ![]() |
![]() |
![]() Rautakausi |
![]() |
300 | 9 | 8 | 1 | 22 | ![]() |
![]() |
![]() Varhaiskeskiaika |
![]() |
450 | 12 | 13 | 1 | 22 | ![]() |
![]() |
![]() Sydänkeskiaika |
![]() |
700 | 19 | 17 | 1 | 24 | ![]() |
![]() |
![]() Myöhäiskeskiaika |
![]() |
1 000 | 25 | 25 | 1 | 24 | ![]() |
![]() |
![]() Siirtomaa-aika |
![]() |
1 500 | 28 | 40 | 1 | 24 | ![]() |
![]() |
![]() Teollinen aikakausi |
![]() |
2 300 | 40 | 40 | 1 | 24 | ![]() |
![]() |
![]() Progressiivinen aikakausi |
![]() |
3 400 | 45 | 50 | 9 | 26 | ![]() |
![]() ![]() |
![]() Moderni aikakausi |
![]() |
5 200 | 60 | 60 | 9 | 24 | ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Postmoderni aikakausi |
![]() |
8 000 | 75 | 65 | 10 | 28 | ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Nykyaika |
![]() |
10 000 | 105 | 125 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() Huominen |
![]() |
12 000 | 140 | 130 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Tulevaisuus |
![]() |
14 000 | 160 | 145 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Arktinen tulevaisuus |
![]() |
15 000 | 180 | 160 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Merellinen tulevaisuus |
![]() |
16 000 | 190 | 160 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Virtuaalinen tulevaisuus |
![]() |
17 000 | 240 | 210 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Avaruusaika Mars |
![]() |
20 000 | 400 | 600 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Avaruusajan asteroidivyöhyke |
![]() |
21 000 | 600 | 900 | 2 | 20 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |