Ero sivun ”Kauniit kylpylät” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 152: | Rivi 152: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 950 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 950 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +11% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Avaruusajan Jupiterin kuu | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 570 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +11% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +11% | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Tarvikkeiden kerääminen<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Tarvikkeiden kerääminen<br> |
Versio 25. huhtikuuta 2022 kello 13.55
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Kulttuurirakennukset | ||||||||||||
Katu: | 1x1 | ||||||||||||
Koko: | 4x3 | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | ||
---|---|---|---|
Pronssikausi | 400 | 60 | +5% |
Rautakausi | 650 | 96 | +5% |
Varhaiskeskiaika | 770 | 240 | +6% |
Sydänkeskiaika | 860 | 480 | +6% |
Myöhäiskeskiaika | 960 | 720 | +7% |
Siirtomaa-aika | 1 130 | 1 200 | +7% |
Teollinen aikakausi | 1 270 | 2 400 | +7% |
Progressiivinen aikakausi | 1 400 | 3 600 | +8% |
Moderni aikakausi | 1 500 | 6 000 | +8% |
Postmoderni aikakausi | 1 560 | 9 600 | +8% |
Nykyaika | 1 810 | 14 400 | +9% |
Huominen | 2 200 | 24 000 | +9% |
Tulevaisuus | 2 640 | 38 400 | +9% |
Arktinen tulevaisuus | 3 070 | 57 600 | +10% |
Merellinen tulevaisuus | 3 540 | 72 000 | +10% |
Virtuaalinen tulevaisuus | 4 230 | 96 000 | +10% |
Avaruusaika Mars | 6 770 | 156 000 | +11% |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 7 360 | 216 000 | +11% |
Avaruusajan Venus | 7 950 | 252 000 | +11% |
Avaruusajan Jupiterin kuu | 8 570 | 288 000 | +11% |
Tarvikkeiden kerääminen