Ero sivun ”Kunniapatsas – taso 5” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 202: | Rivi 202: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 101 200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 101 200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 550 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 550 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 50 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Avaruusajan Jupiterin kuu | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 111 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 575 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 50 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 50 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Varastotavaroita voi tuottaa vain jos olet killassa<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Varastotavaroita voi tuottaa vain jos olet killassa<br> |
Versio 25. huhtikuuta 2022 kello 14.03
![]() | |||||||||||||
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | ![]() | ||||||||||||
Katu: | ![]() | ||||||||||||
Koko: | ![]() | ||||||||||||
Ketju: | ![]() | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | Tuottaa | |||
---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | |||||
Pronssikausi | 60 | 800 | 100 | 6 | 50 |
Rautakausi | 96 | 1 800 | 125 | 6 | 50 |
Varhaiskeskiaika | 240 | 3 000 | 150 | 6 | 50 |
Sydänkeskiaika | 480 | 4 200 | 175 | 6 | 50 |
Myöhäiskeskiaika | 720 | 5 600 | 200 | 6 | 50 |
Siirtomaa-aika | 1 200 | 8 500 | 225 | 6 | 50 |
Teollinen aikakausi | 2 400 | 10 500 | 250 | 6 | 50 |
Progressiivinen aikakausi | 3 600 | 12 800 | 275 | 6 | 50 |
Moderni aikakausi | 6 000 | 15 900 | 300 | 6 | 50 |
Postmoderni aikakausi | 9 600 | 20 000 | 325 | 6 | 50 |
Nykyaika | 14 400 | 26 000 | 350 | 6 | 50 |
Huominen | 24 000 | 30 200 | 375 | 6 | 50 |
Tulevaisuus | 38 400 | 34 600 | 400 | 6 | 50 |
Arktinen tulevaisuus | 57 600 | 39 300 | 425 | 6 | 50 |
Merellinen tulevaisuus | 72 000 | 44 300 | 450 | 6 | 50 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 96 000 | 49 600 | 475 | 6 | 50 |
Avaruusaika Mars | 156 000 | 82 900 | 500 | 6 | 50 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 216 000 | 91 800 | 525 | 6 | 50 |
Avaruusajan Venus | 252 000 | 101 200 | 550 | 6 | 50 |
Avaruusajan Jupiterin kuu | 288 000 | 111 000 | 575 | 6 | 50 |
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
Voimaa voi tuottaa vain killassa ja se lisätään päivittäisen laskennan yhteydessä.
![icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png](https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png)
Varastotavaroita voi tuottaa vain jos olet killassa