Ero sivun ”Kotkavuori” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 288: | Rivi 288: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 23 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 23 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Avaruusajan Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 29 400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 19 186 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +31% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +28% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 339 900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 168 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 23 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Tuottaa jonkin määrän yhtä tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Hyökkäysarmeijan hyökkäys<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Hyökkäysarmeijan puolustus<br> | {{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Tuottaa jonkin määrän yhtä tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Hyökkäysarmeijan hyökkäys<br>{{sized-external-image|25px|https://foefi.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Hyökkäysarmeijan puolustus<br> |
Versio 12. heinäkuuta 2023 kello 10.42
Ominaisuudet | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tyyppi: | Asuinrakennukset | ||||||||||||
Katu: | 1x1 | ||||||||||||
Koko: | 4x6 | ||||||||||||
Ensiesiintyminen: | Tapahtumat ja tehtäväsarjat | ||||||||||||
Esineen vaihtoarvo: |
|
Aikakausi | Antaa | Tuottaa | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | jos on motivoitu | ||||||||
Pronssikausi | 1 300 | 308 | 120 | +19% | +14% | 2 100 | 27 | 23 | 10 |
Rautakausi | 2 240 | 661 | 192 | +19% | +14% | 5 000 | 34 | 23 | 10 |
Varhaiskeskiaika | 2 470 | 1 015 | 480 | +19% | +16% | 8 400 | 42 | 23 | 10 |
Sydänkeskiaika | 2 760 | 1 425 | 960 | +21% | +16% | 11 800 | 49 | 23 | 10 |
Myöhäiskeskiaika | 3 080 | 1 870 | 1 440 | +21% | +16% | 15 500 | 57 | 23 | 10 |
Siirtomaa-aika | 3 620 | 2 360 | 2 400 | +21% | +18% | 23 700 | 68 | 23 | 10 |
Teollinen aikakausi | 4 080 | 2 884 | 4 800 | +23% | +18% | 29 500 | 94 | 23 | 10 |
Progressiivinen aikakausi | 4 480 | 3 443 | 7 200 | +23% | +18% | 35 800 | 131 | 23 | 10 |
Moderni aikakausi | 4 790 | 4 036 | 12 000 | +23% | +20% | 44 500 | 187 | 23 | 10 |
Postmoderni aikakausi | 4 990 | 4 651 | 19 200 | +25% | +20% | 56 000 | 262 | 23 | 10 |
Nykyaika | 5 800 | 5 301 | 28 800 | +25% | +22% | 72 900 | 374 | 23 | 10 |
Huominen | 7 040 | 5 974 | 48 000 | +25% | +22% | 84 400 | 505 | 23 | 10 |
Tulevaisuus | 8 440 | 6 680 | 76 800 | +27% | +22% | 96 800 | 617 | 23 | 10 |
Arktinen tulevaisuus | 9 830 | 7 410 | 115 200 | +27% | +24% | 110 000 | 748 | 23 | 10 |
Merellinen tulevaisuus | 11 340 | 8 162 | 144 000 | +27% | +24% | 124 000 | 860 | 23 | 10 |
Virtuaalinen tulevaisuus | 13 550 | 8 938 | 192 000 | +29% | +24% | 138 900 | 1 047 | 23 | 10 |
Avaruusaika Mars | 21 680 | 14 147 | 312 000 | +29% | +26% | 232 000 | 1 271 | 23 | 10 |
Avaruusajan asteroidivyöhyke | 23 560 | 15 367 | 432 000 | +29% | +26% | 256 900 | 1 495 | 23 | 10 |
Avaruusajan Venus | 25 450 | 16 610 | 504 000 | +30% | +26% | 283 200 | 1 720 | 23 | 10 |
Avaruusajan Jupiterin kuu | 27 420 | 17 887 | 576 000 | +31% | +26% | 310 900 | 1 944 | 23 | 10 |
Avaruusajan Titan | 29 400 | 19 186 | 624 000 | +31% | +28% | 339 900 | 2 168 | 23 | 10 |
Tuottaa jonkin määrän yhtä tavaraa rakennuksen aikakaudelta (sinulle)
Hyökkäysarmeijan hyökkäys
Hyökkäysarmeijan puolustus