Ero sivun ”Rantabaari” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 101: | Rivi 101: | ||
| 988 | | 988 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 147 | |||
| 1,083 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 19.00