Ero sivun ”Fanikauppa” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 116: | Rivi 116: | ||
| 1,458 | | 1,458 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 272 | |||
| 181 | |||
| 1,598 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 20.16