Ero sivun ”Luau” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 192: | Rivi 192: | ||
| 10 | | 10 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 1,221 | |||
| 1,130 | |||
| 1,180 | |||
| 1,973 | |||
| 4,736 | |||
| 7,893 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} | ||
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 20.53
Tämä rakennus tuottaa eri asioita eri tuotannon pituuksilla.
|