Ero sivun ”Vanha hautausmaa” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 83: | Rivi 83: | ||
| 3,890 | | 3,890 | ||
| 57,600 | | 57,600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 4,490 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 21.00