Ero sivun ”Palmupuu” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 83: | Rivi 83: | ||
| 120 | | 120 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | |||
| 131 | |||
| 6,000 | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 21.01