Ero sivun ”Provinssipalkinnot” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 17: | Rivi 17: | ||
| style="background-color:#22272c;" | Huominen | | style="background-color:#22272c;" | Huominen | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color:#8dc73f; color: black;" | Tulevaisuus | ||
| | | style="background-color:#e9f7f7; color: black;" | Arktinen tulevaisuus | ||
| style="background-color:#225a4b; color: white;" | Merellinen tulevaisuus | |||
|} | |} | ||
Rivi 1 263: | Rivi 1 264: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Murky Waters | |||
| | |||
| style="text-align: center;" | [[file:OF_tower.png|40px|link=]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Cursed Current | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 3500[[file:small_medal.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Coral Depths | |||
| 1400000 [[file:icon_coins.png|link=]] | |||
| | |||
| 1600000 [[file:icon_supplies.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Rough Expanse | |||
| 1000000 [[file:icon_coins.png|link=]] | |||
| | |||
| 1000000 [[file:icon_supplies.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Strong Tide | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align: center;" | 20 [[file:fine_pearls.png|24px|link=]] [[file:fine_artificial_scales.png|24px|link=]]<br />[[file:fine_corals.png|24px|link=]] [[file:fine_biolight.png|24px|link=]] [[file:fine_plankton.png|24px|link=]] | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Dark Abyss | |||
| 1500000 [[file:icon_coins.png|link=]] | |||
| | |||
| 1800000 [[file:icon_supplies.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Fresh Flow | |||
| 1400000 [[file:icon_coins.png|link=]] | |||
| | |||
| 1600000 [[file:icon_supplies.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Tideless Deep | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 4000[[file:small_medal.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Glimmering Surf | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align: center;" | 20 [[file:fine_pearls.png|24px|link=]] [[file:fine_artificial_scales.png|24px|link=]]<br />[[file:fine_corals.png|24px|link=]] [[file:fine_biolight.png|24px|link=]] [[file:fine_plankton.png|24px|link=]] | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Serene Waves | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 1 [[file:expansion_icon.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Red Sea | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 4000[[file:small_medal.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Wondering Ocean | |||
| 1000000 [[file:icon_coins.png|link=]] | |||
| | |||
| 1000000 [[file:icon_supplies.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Foam Ceiling | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align: center;" | 20 [[file:fine_pearls.png|24px|link=]] [[file:fine_artificial_scales.png|24px|link=]]<br />[[file:fine_corals.png|24px|link=]] [[file:fine_biolight.png|24px|link=]] [[file:fine_plankton.png|24px|link=]] | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Walled Gulf | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 3500[[file:small_medal.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Lower Grotto | |||
| 1400000 [[file:icon_coins.png|link=]] | |||
| | |||
| 1600000 [[file:icon_supplies.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Silver Swarms | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align: center;" | 20 [[file:fine_pearls.png|24px|link=]] [[file:fine_artificial_scales.png|24px|link=]]<br />[[file:fine_corals.png|24px|link=]] [[file:fine_biolight.png|24px|link=]] [[file:fine_plankton.png|24px|link=]] | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Upper Grotto | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align: center;" | 20 [[file:fine_pearls.png|24px|link=]] [[file:fine_artificial_scales.png|24px|link=]]<br />[[file:fine_corals.png|24px|link=]] [[file:fine_biolight.png|24px|link=]] [[file:fine_plankton.png|24px|link=]] | |||
| | |||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| Rocky Domain | |||
| 1200000 [[file:icon_coins.png|link=]] | |||
| | |||
| 1400000 [[file:icon_supplies.png|link=]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |
Versio 16. huhtikuuta 2017 kello 22.21
Pronssikausi | Rautakausi | Varhaiskeskiaika |
Sydänkeskiaika | Myöhäiskeskiaika | Siirtomaa-aika |
Teollinen aikakausi | Progressiivinen aikakausi | Moderni aikakausi |
Postmoderni aikakausi | Nykyaika | Huominen |
Tulevaisuus | Arktinen tulevaisuus | Merellinen tulevaisuus |
Provinssi | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
---|---|---|---|---|---|---|
Dunarsund | Raaka-aine | |||||
Fel Dranghyr | 1![]() |
|||||
Tyr | ![]() |
|||||
Hymir | Raaka-aine | |||||
Badakus | ![]() |
|||||
Paruuch | Raaka-aine | |||||
Ruug | 800![]() |
800![]() |
||||
Karchagu | 1![]() |
|||||
East-Nagach | Raaka-aine | |||||
West-Nagach | 1400![]() |
1400![]() |
||||
Maktaba | 1![]() |
|||||
Pfefferberg | ![]() |
|||||
Dunkelwald | Raaka-aine | |||||
Griefental | 1![]() |
|||||
Sturmhohen | Raaka-aine | |||||
Kaltenweiher | 2500![]() |
2500![]() |
||||
Teufelsfurt | 3000![]() |
3000![]() |
||||
Felssenke | 1![]() |
|||||
Galgenschlucht | 4000![]() |
4000![]() |
10![]() |
|||
Todepass | 4500![]() |
4500![]() |
15![]() |
|||
Steilsturz | 5000![]() |
5000![]() |
15![]() |
|||
Tarmelmann | 5000![]() |
5000![]() |
20![]() |
100![]() | ||
Breturia | Raaka-aine | |||||
Canturia | ![]() |
|||||
Veletrites | 5000![]() |
5000![]() |
||||
Frathia | 1![]() |
|||||
Mons Suiry | Raaka-aine | |||||
Jaims | 15000![]() |
15000![]() |
||||
Moravaria | 1![]() |
|||||
Cragshire | ![]() |
|||||
Eldenborough | Raaka-aine | |||||
Cuttingham | 1![]() |
|||||
Spearth | 1![]() |
|||||
Wolvhampton | Raaka-aine | |||||
FourGallows | 10500![]() |
10500![]() |
||||
Mount Killmore | 1![]() |
|||||
RavensCreek | 7500![]() |
7500![]() |
25![]() |
|||
Houndsmoor | 7500![]() |
7500![]() |
15![]() |
15![]() |
||
Zaldon-on-Sea | 7500![]() |
7500![]() |
15![]() |
20![]() |
||
Grand Cap | 7500![]() |
7500![]() |
30![]() |
100![]() | ||
Northcastle | 7500![]() |
7500![]() |
25![]() |
20![]() |
||
Queenshope | 7500![]() |
7500![]() |
25![]() |
20![]() |
||
Ashcrook | 7500![]() |
7500![]() |
25![]() |
20![]() |
||
Narcien | ![]() |
|||||
Lavignon | 20000![]() |
20000![]() |
||||
Troulope | Raaka-aine | |||||
Deuxerres | 20000![]() |
20000![]() |
||||
Lombardeaux | Raaka-aine | |||||
Pisterrac | 1![]() |
|||||
Varseille | 20000![]() |
20000![]() |
||||
Haulenois | 1![]() |
|||||
NewCragshire | 40000![]() |
40000![]() |
||||
Okahe | ![]() |
|||||
Rantford | Raaka-aine | |||||
Desperation | 1![]() |
|||||
St.Marque | 40000![]() |
40000![]() |
||||
Las Penas | Raaka-aine | |||||
DragonCity | 40000![]() |
40000![]() |
||||
Garrincton | 1![]() |
|||||
ElFuego | 80000![]() |
80000![]() |
150![]() |
150![]() | ||
SantaCatalina | 60000![]() |
60000![]() |
100![]() |
|||
Dorango | 70000![]() |
70000![]() |
100![]() |
|||
Nevarrone | 50000![]() |
50000![]() |
100![]() |
|||
Embruniez | 60000![]() |
60000![]() |
150![]() |
|||
Gabordeaux | 70000![]() |
70000![]() |
150![]() |
|||
Ydine | 100000![]() |
100000![]() |
200![]() |
|||
Wenoevre | 1![]() |
|||||
Havre | ![]() |
|||||
Omoien | 7000![]() |
7000![]() |
||||
Uxrow | 75000![]() |
25000![]() |
||||
Gaelford | Raaka-aine | |||||
Sud | 125000![]() |
150![]() |
||||
Kriegreich | Raaka-aine | |||||
Ostrand | 90000![]() |
50000![]() |
||||
Langenreich | 1![]() |
|||||
Uceria | 50000![]() |
50000![]() |
||||
Gorski | 1![]() |
|||||
Inashu | 75000![]() |
75000![]() |
||||
Natsuishu | ![]() |
|||||
Chigikawa | 1![]() |
|||||
Igujima | Raaka-aine | |||||
Kyushima | 25 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Igioka | 115000![]() |
115000![]() |
250![]() |
|||
Igamoto | Raaka-aine | |||||
Higematsu | 125000![]() |
125000![]() |
250![]() |
|||
Kibakuguchi | 135000![]() |
135000![]() |
250![]() |
|||
Hiromaguchi | 1![]() |
|||||
Toimuro | 150000![]() |
150000![]() |
200![]() | |||
CaiChetNui | ![]() |
|||||
SotDamLay | 150000![]() |
150000![]() |
||||
DayDuAo | 180000![]() |
180000![]() |
||||
TrungDoi | 200000![]() |
200000![]() |
||||
KhayHuyenBayGio | Raaka-aine | |||||
RungTrai | 100![]() | |||||
RungChienDau | Raaka-aine | |||||
GiaiCuuBinhMinh | 60000![]() |
60000![]() |
||||
PhucKich | 80000![]() |
80000![]() |
||||
MauMatDat | 1![]() |
|||||
DongBangSong | 100![]() | |||||
OngChuCuoiCung | 1![]() |
|||||
Amaryah City | ![]() |
|||||
Batif | 200000![]() |
200000![]() |
||||
Hafar Al Karak | 350000![]() |
350000![]() |
||||
Al-Shadyra | 500000![]() |
500000![]() |
||||
Salfah | Raaka-aine | |||||
Ain Al-Khansa | 1![]() |
|||||
Suqqah | 1000000![]() |
|||||
Shayhour | 250000![]() |
250000![]() |
400![]() |
|||
Kardad | 20![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Qumeira | 150![]() | |||||
Jandahar | 1![]() |
|||||
Torrinhos | ![]() |
|||||
Villabaja | 150000![]() |
230000![]() |
||||
Itabarai | 160000![]() |
220000![]() |
||||
Bajatai | Raaka-aine | |||||
Villariba | 170000![]() |
210000![]() |
||||
Rio Roxo | 20![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Sierra Torrido | 550000![]() |
600000![]() |
||||
Santa Nerea | 1100000![]() |
|||||
La Huega | 1![]() |
|||||
Jamenez | 20![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Falsa Cruz | 770000![]() |
430000![]() |
500![]() |
|||
Desierto de la Muerte | 200![]() | |||||
Villabaja | 1![]() |
|||||
Agadar | ![]() |
|||||
Esan-Ewu | 20![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Omogba | 1500000![]() |
|||||
Owopele | Raaka-aine | |||||
Jak | 1500000![]() |
|||||
Pala | 20![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Kolabourg | 300000![]() |
800000![]() |
||||
Bontaville | 1![]() |
|||||
Botuku | 1000000![]() |
1000000![]() |
||||
Kalabuye | 2000![]() |
|||||
Bisoraba | 200![]() | |||||
Fort Buntu | 1![]() |
|||||
Nutarniq | ![]() |
|||||
Iluliaq | 3000![]() |
|||||
Aurora's Dale | 1200000![]() |
1400000![]() |
||||
Cold Bay | 1000000![]() |
1000000![]() |
||||
Arctic Horizon | 20![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Tuklavik | Raaka-aine | |||||
Ananevut | 20![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Qaniit | 1![]() |
|||||
White Gate | 1400000![]() |
1200000![]() |
||||
Snowdrifts | 10![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Median Waters | 3000![]() |
|||||
Frosty Mountain | 10![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Southern Valley | 1![]() |
|||||
Ilug | 20![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Chugiak | 1500000![]() |
1500000![]() |
||||
Kesukavut | 30![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Adlartok | 3000![]() |
|||||
Northern Passage | 30![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Murky Waters | ![]() |
|||||
Cursed Current | 3500![]() |
|||||
Coral Depths | 1400000 ![]() |
1600000 ![]() |
||||
Rough Expanse | 1000000 ![]() |
1000000 ![]() |
||||
Strong Tide | 20 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Dark Abyss | 1500000 ![]() |
1800000 ![]() |
||||
Fresh Flow | 1400000 ![]() |
1600000 ![]() |
||||
Tideless Deep | 4000![]() |
|||||
Glimmering Surf | 20 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Serene Waves | 1 ![]() |
|||||
Red Sea | 4000![]() |
|||||
Wondering Ocean | 1000000 ![]() |
1000000 ![]() |
||||
Foam Ceiling | 20 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Walled Gulf | 3500![]() |
|||||
Lower Grotto | 1400000 ![]() |
1600000 ![]() |
||||
Silver Swarms | 20 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Upper Grotto | 20 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
Rocky Domain | 1200000 ![]() |
1400000 ![]() |