Ero sivun ”Vanha hautausmaa” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14: | Rivi 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Halloween]] tapahtuma 2013 | ||
|} | |} | ||
Rivi 88: | Rivi 88: | ||
| 4,490 | | 4,490 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtual Future | |||
| 5,360 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 19.31
- Kiillotus tuplaa onnellisuuden | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Kulttuurirakennus |
Koko: | 4x3 |
Lisättiin: | Halloween tapahtuma 2013 |