Ero sivun ”Elefanttisuihkulähde” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |250px - '''Voidaan''' ryöstää (mutta ei motivoida) <br> -Yhdistettynä muihin ainut...) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kesätapahtuma 2017 | | style="width: 70%;"| [[Kesätapahtuma]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Setti:''' | | style="width: 30%;"| '''Setti:''' | ||
Rivi 31: | Rivi 31: | ||
! Aikakausi | ! Aikakausi | ||
! [[File:icon_happiness.png]] | ! [[File:icon_happiness.png]] | ||
! [[File:icon_set_indian_fountain.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_coins.png]] | ! [[File:icon_set_indian_fountain.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_coins.png]] | ||
! [[File:icon_set_indian_fountain.png|link=]] 2 <br> [[File:icon_supplies.png]] | ! [[File:icon_set_indian_fountain.png|link=]] 2 <br> [[File:icon_supplies.png]] | ||
! [[File:icon_set_indian_fountain.png|link=]] 3 <br> [[File:icon_defense.png]] | ! [[File:icon_set_indian_fountain.png|link=]] 3 <br> [[File:icon_defense.png]] | ||
! [[File:icon_set_indian_fountain.png|link=]] 4 <br> [[File:Icon_attack.png]] | ! [[File:icon_set_indian_fountain.png|link=]] 4 <br> [[File:Icon_attack.png]] | ||
! [[File:Ranking Points.png]] | ! [[File:Ranking Points.png]] | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Pronssikausi | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Pronssikausi | ||
| | | 1,120 | ||
| 8 | | 8% | ||
| 8 | | 8% | ||
| 3 | | 3% | ||
| 2 | | 2% | ||
| 80 | | 80 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Rautakausi | | style="color:white; background-color:#984420;" | Rautakausi | ||
| | | 1,240 | ||
| 8 | | 8% | ||
| 8 | | 8% | ||
| 3 | | 3% | ||
| 2 | | 2% | ||
| 128 | | 128 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Varhaiskeskiaika | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Varhaiskeskiaika | ||
| | | 1,510 | ||
| 8 | | 8% | ||
| 8 | | 8% | ||
| 3 | | 3% | ||
| 2 | | 2% | ||
| 320 | | 320 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Sydänkeskiaika | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Sydänkeskiaika | ||
| | | 1,690 | ||
| 9 | | 9% | ||
| 9 | | 9% | ||
| 4 | | 4% | ||
| 3 | | 3% | ||
| 640 | | 640 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Myöhäiskeskiaika | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Myöhäiskeskiaika | ||
| | | 1,880 | ||
| 9 | | 9% | ||
| 9 | | 9% | ||
| 4 | | 4% | ||
| 3 | | 3% | ||
| 960 | | 960 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Siirtomaa-aika | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Siirtomaa-aika | ||
| | | 2,210 | ||
| 9 | | 9% | ||
| 9 | | 9% | ||
| 4 | | 4% | ||
| 3 | | 3% | ||
| | | 1,600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Teollinen aikakausi | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Teollinen aikakausi | ||
| | | 2,490 | ||
| 10 | | 10% | ||
| 10 | | 10% | ||
| 5 | | 5% | ||
| 4 | | 4% | ||
| | | 3,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Progressiivinen aikakausi | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Progressiivinen aikakausi | ||
| | | 2,740 | ||
| 10 | | 10% | ||
| 10 | | 10% | ||
| 5 | | 5% | ||
| 4 | | 4% | ||
| | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Moderni aikakausi | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Moderni aikakausi | ||
| | | 2,930 | ||
| 11 | | 11% | ||
| 11 | | 11% | ||
| 6 | | 6% | ||
| 5 | | 5% | ||
| | | 8,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmoderni aikakausi | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmoderni aikakausi | ||
| | | 3,050 | ||
| 11 | | 11% | ||
| 11 | | 11% | ||
| 6 | | 6% | ||
| 5 | | 5% | ||
| | | 12,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Nykyaika | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Nykyaika | ||
| | | 3,550 | ||
| 12 | | 12% | ||
| 12 | | 12% | ||
| 7 | | 7% | ||
| 6 | | 6% | ||
| | | 19,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Huominen | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Huominen | ||
| | | 4,300 | ||
| 12 | | 12% | ||
| 12 | | 12% | ||
| 7 | | 7% | ||
| 6 | | 6% | ||
| | | 32,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Tulevaisuus | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Tulevaisuus | ||
| | | 5,160 | ||
| 13 | | 13% | ||
| 13 | | 13% | ||
| 8 | | 8% | ||
| 7 | | 7% | ||
| | | 51,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktinen tulevaisuus | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktinen tulevaisuus | ||
| | | 6,010 | ||
| 13 | | 13% | ||
| 13 | | 13% | ||
| 8 | | 8% | ||
| 7 | | 7% | ||
| | | 76,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | ||
| | | 6,930 | ||
| 14 | | 14% | ||
| 14 | | 14% | ||
| 9 | | 9% | ||
| 8 | | 8% | ||
| | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 8,280 | |||
| 14% | |||
| 14% | |||
| 9% | |||
| 8% | |||
| 128,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 19.40
- Voidaan ryöstää (mutta ei motivoida) | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Kultturirakennus |
Koko: | 4x4 |
Lisättiin: | Kesätapahtuma 2017 |
Setti: | Intialainen suihkulähde |