Ero sivun ”Lintuhuone” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Sisi historiallinen tehtäväsarja 2016 | | style="width: 70%;"| Sisi historiallinen tehtäväsarja 2016 | ||
|} | |} | ||
Rivi 181: | Rivi 181: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 38,400 | | 38,400 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Merellinen tulevaisuus | ||
| 1,181 | | 1,181 | ||
| 680 | | 680 | ||
| 385 | | 385 | ||
| 1,258 | | 1,258 | ||
| 20 | | 20 | ||
| 5,032 | | 5,032 | ||
| 9,740 | | 9,740 | ||
| 2 | | 2 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 1,411 | |||
| 720 | |||
| 416 | |||
| 1,360 | |||
| 24 | |||
| 5,440 | |||
| 10,910 | |||
| 2 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 20.45
Tämä rakennus tuottaa eri asioita eri tuotannon pituuksilla.
|