Ero sivun ”Rantabaari” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kesätapahtuma 2013 | | style="width: 70%;"| [[Kesätapahtuma]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Rivi 107: | Rivi 107: | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 155 | |||
| 1,171 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 21.05
- Motivointi tuplaa tarviketuotannon. Ei voida ryöstää motivoituna | |
Ominaisuudet | |
Tyyppi: | Tuotantorakennus |
Koko: | 3x2 |
Lisättiin: | Kesätapahtuma 2013 |