Ero sivun ”Kuningatarpatsas” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
(Ak: Uusi sivu: {| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:TheQueen 4k.png - '''Voidaan''' ryöstää (mutta ei motivoida) <br> - Ehostuspaketti päivittää rakennuksen<br> - Onnell...) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 14: | Rivi 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| 5-vuotispäivä 2017 | | style="width: 70%;"| 5-vuotispäivä 2017 | ||
|- | |- | ||
Rivi 140: | Rivi 140: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 0 | |||
| 14,550 | |||
| 50 | |||
| 1 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Versio 20. elokuuta 2018 kello 21.48