Ero sivun ”Kioski” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Lisättiin:''' | ||
| style="width: 70%;"| Ranskan ympäriajon | | style="width: 70%;"| Ranskan ympäriajon tehtäväsarja 2017 | ||
|} | |} | ||
Rivi 118: | Rivi 118: | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuaalinen tulevaisuus | |||
| 1 | |||
| 14,880 | |||
| 5 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} | ||
Versio 20. elokuuta 2018 kello 22.08
*Tuottaa yhden jokaista rakennuksen aikakauden tavaraa (ei jalostamattomia tavaroita ja vain omaan käyttöön)