Ero sivun ”Koristeet” versioiden välillä
Hyppää navigaatioon
p (Harri siirsi sivun Decorations uudelle nimelle Koristeet luomatta ohjausta) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 237: | Rivi 237: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration1.png|100px]]<br />Kukkaportti||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 250||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 1,100||[[File:Icon happy-per-field.png]] 275 | |[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration1.png|100px]]<br />Kukkaportti||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 250||[[File:icon_size.png]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 1,100||[[File:Icon happy-per-field.png]] 275 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration2.png|100px]]<br />Putken sisäänkäynti||[[File:icon_coins.png]] 36,510<br />[[File:icon_supplies.png]] 54,410<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 2x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 360||[[File:Icon happy-per-field.png]] 180 | |||
|- | |||
|[[File:D_SS_ArcticFuture_Decoration3.png|100px]]<br />Jääveistos??||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 100||[[File:icon_size.png]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png]] 250||[[File:Icon happy-per-field.png]] 250 | |||
|} |
Versio 30. syyskuuta 2016 kello 09.05
Koristeet antavat sinulla onnellisuutta kuten kulttuurirakennuksetkin. Koristeiden etu on että ne ovat yleensä pieniä ja eivät vaadi tieyhteyttä. Ne ovat erinomaisia täyttämään pieniä ylimääräisiä tiloja.